Sibel Yıldırım 31 Takipçi | 0 Takip

Çağla Şikel'in Favori Ürünleri

2009-09-12 14:00:00 
Anne olmaya hazırlanan Çağla ŞİKEL kullandığı favori ürünlerini söyledi. ''Bakımıma oldukça düşkünüm. Kozmetik ürünlerine merakım var.'' diyen ŞİKEL bizlere bazı tavsiyelerde bulundu. İşte size tavsiyelerden bazıları..

ÇAĞLA'NIN FAVORİ ÜRÜNÜ

ı- DR.JULES NABETi:
Oksijenli zen losyonu bir harika! Her an kullandığım bir örün diyebilirim. Makyajım olsa dahi kullanıyorum. Çünkü cildimi her daim canlı tutuyor.

2-NATURA BISSE: Markanın Diamond Serisi bir harika. Vazgeçilmezim diyebilirim. Yoğun makyaja maruz kafan cildimi yeniliyor ve
aynı zamanda mimik çizgilerimin azalmasına yardımcı oluyor.

3- SHISEIDO: Vücut bakım ve cilt bakım ürünleri dendiğinde Shiseido'nun yeri benim için farklı. Shiseido'nun vücut losyonu çantamdan çıkarmadığım ürünlerin basında geliyor.

4- LANCOME: Makyajda, MAC ve Lancome favorilerimin başında geliyor. MAC'ın pudrası, allığı, lipstick'i, Lancome'un da rimel' vazgeçilmezlerim arasında!

5- KANEBO: Kanebo ürünlerinden de fondöten kullanmayı tercih ediyorum. Cildimi tıpkı ipek gibi yumuşacık yapıyor. Vücut için Shiseido'dan, saç bakımımı da mutlaka ya John Frieda, Kerastase ya da Osis ürünleriyle yapıyorum.

Sponsor Bağlantılar926
0
0
Yorum Yaz